Specjalista ds. Transportu

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gdynia
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.21

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, specjalista ds transportu Wieluń

  • Współpraca ze spedytorem w procesie przyjmowania oraz realizacji zleceń spedycyjnych.
  • Wystawianie oraz opieka nad zleceniem transportowym.
  • Wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego.
  • Kształtowanie właściwego wizerunku firmy.
  • Budowanie długofalowej współpracy z przewoźnikami i Klientami.
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej działalności operacyjnej.
  • Analizowanie oraz archiwizowanie dokumentów.
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.
Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Znajomość branży transportowej oraz morskiej.
Zdolności negocjacyjne.
Umiejętność pracy w zespole.
Komunikatywność.
Samodzielność w wykonywanych obowiązkach.
Biegła znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office.

Mile widziane:

Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Znajomość przepisów z zakresu czasu pracy kierowców.
Znajomość topografii Polski.
Znajomość branży kontenerów morskich.
Oferujemy

Umowę o pracę,
Stałe miesięczne wynagrodzenie oraz atrakcyjną premię kwartalną.
Możliwość częściowej pracy zdalnej.
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w branży logistycznej w dużej firmie o międzynarodowym zasięgu.
Naukę od wysokiej klasy specjalistów.
Możliwość samodzielnej realizacji odpowiedzialnych zadań.
Pracę w doświadczonym zespole w przyjaznej atmosferze.
Atrakcyjny system benefitów (m. in. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe).

nr ogłoszenia: 1584