Spedytor ds. transportu międzynarodowego

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Stalowa Wola
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.21

Opis stanowiska

spedytor Wieluń, spedytor międzynarodowy Wieluń

planowanie, realizowanie i monitorowanie zleceń spedycyjnych w transporcie międzynarodowym;prowadzenie dokumentacji transportowejsporządzanie raportów i zestawień realizowanych zleceń spedycyjnychbudowanie długotrwałych relacji z klientami, partnerami oraz podwykonawcami firmynegocjacja stawek, przygotowywanie i aktualizowanie ofertprzestrzeganie przepisów właściwych dla danego kraju i ustaleń umownych z klientemkontrola i optymalizacja kosztów oraz windykacja należności
Wymagania

doświadczenie w operacyjnej obsłudze zleceń w transporcie międzynarodowym
znajomość zagadnień i dokumentacji związanej z transportem międzynarodowym,
rynkiem przewoźników i podwykonawców
umiejętność komunikacji w języku angielskim, w mowie i piśmie
Oferujemy

samodzielna, wymagająca kreatywności praca i realna możliwość rozwoju zawodowego
szkolenia wewnętrzne
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
grupowe ubezpieczenie
przyjazna atmosfera w energicznym, zgranym i ambitnym zespole
karta Multisport

nr ogłoszenia: 1581