Spedytor

3 500,00 - 4 200,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Dąbrowa Górnicza
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.21

Opis stanowiska

spedytor Wieluń, spedytor międzynarodowy Wieluń

  • Bieżąca realizacja operacji transportowych
  • Realizacja zadań związanych z optymalizacją aktualnych procesów w transporcie krajowym
  • Pozyskiwanie najlepszych dostawców usług transportowych i negocjowanie stawek
  • Raportowanie zgodnie z wymaganiami klienta
  • Zapewnienie przepływu informacji pomiędzy klientem i współpracującymi działaniami
  • Finansowa kontrola rozliczeń z dostawcami transportowymi i klientem
  • Dostarczanie najwyższej jakości procesów
  • Kontrola terminowości wobec Klientów oraz Dostawców
  • Merytoryczna ocena kwestii reklamacyjnych
Wymagania

Język angielski - mile widziany
Doświadczenie w organizacji transportu i spedycji
Komunikatywność i umiejętność zarządzania grupą podwykonawców,
Dobra znajomość obsługi pakietu MS Office,
Dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu,
Otwartość na ludzi i gotowość do pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:

znajomość lokalnego rynku podwykonawców
umiejętność szybkiego podejmowania decyzji pod presją czasu
Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę w międzynarodowym środowisku
Umowę o pracę plus miesięczne premie
Pakiet świadczeń socjalnych w tym dofinansowanie do wczasów,
Wyplata świadczeń świątecznych
Benefity: prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie do karnetów multisport oraz ubezpieczeń na życie
Spotkania integracyjne z pracownikami
Możliwość zdobywania doświadczeń i rozwoju zawodowego
Konkursy uznaniowe
Możliwość otrzymania nagród

nr ogłoszenia: 1578