Handlowiec

4 500,00 - 5 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.21

Opis stanowiska

przedstawiciel handlowy Wieluń, handlowiec Wieluń

  • Sprzedaż produktów firmy do nowych i istniejących Klientów (trumny, urny, krzyże), na terenie całej Warszawy i okolic.
  • wypisywanie dokumentów WZ
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi Klientami,
  • kreowanie dobrego wizerunku firmy,
  • wedle zapotrzebowania wykonywanie prac magazynowych,
  • praca
    obejmuje załadunek towaru (trumien), dostawa i sprzedaż u Klienta oraz
    rozładunek (dźwiganie i podnoszenie ok. 20 kilogramowych ciężarów).
Wymagania

czynne prawo jazdy kat. B do 3,5 t. (doświadczenie w kierowaniu samochodem dostawczym typu Kontener lub Plandeka ewentualnie BUS),
umiejętność prowadzenia rozmów z Klientami, komunikatywność
umiejętności organizacyjne, dyspozycyjność i uczciwość.
Oferujemy

wynagrodzenie podstawowe + prowizja za sprzedaż,
pracę na samodzielnym stanowisku w bardzo rozwojowej branży,
zatrudnienie w oparciu o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

nr ogłoszenia: 1577