Przedstawiciel Handlowy

6 300,00 - 7 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.20

Opis stanowiska

przedstawiciel handlowy Wieluń, handlowiec Wieluń

  • utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z Klientami w kanale HoReCa,
  • realizacja strategii handlowej na powierzonym terenie,
  • rozwój dystrybucji najważniejszych grup produktów,
  • zarządzanie aktywnościami promocyjnymi u Klientów,
  • raportowanie wszystkich działań sprzedażowych poprzez system mobilny E-leader,
  • monitorowanie rynku i analiza konkurencji.
Wymagania

min. 3-5 letnie doświadczenie sprzedażowe w kanale HoReCa,
znajomość lokalnego rynku HoReCa,
wysokie umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
mile widziane umiejętności baristyczne oraz latte art.,
zainteresowanie zgłębianiem wiedzy o kawie,
umiejętność skutecznego budowania relacji z Klientami,
zdolności analityczne,
mile widziana znajomość języka angielskiego,
posiada czynne prawo jazdy kat. B.
Oferujemy

atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
realne możliwości rozwoju poprzez bogaty pakiet szkoleń,
pakiet medyczny,
niezbędne narzędzia pracy

nr ogłoszenia: 1574