Recepcjonistka / Recepcjonista

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.20

Opis stanowiska

recepcjonistka Wieluń, recepcjonista Wieluń, pracownik recepcji Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • bieżącą obsługę recepcji (m.in. powitanie i obsługę gości, obsługę połączeń telefonicznych);
  • obsługa korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej;
  • bieżące wsparcie innych działów w ich codziennej pracy;
  • dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji.
Wymagania

doświadczenie w pracy w hotelu przy bezpośredniej obsłudze gości;
bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego, znajomość innych języków będzie atutem;
umiejętność stworzenia przyjaznej atmosfery, życzliwość i uprzejmość;
dbałość o prezencję i znajomość zasad savoir vivre;
samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;
dyspozycyjność – praca zmianowa na pełen etat;
mile widziana znajomość hotelowego systemu Chart,
prawo jazdy kat. B.
Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
atrakcyjne wynagrodzenie;
możliwość rozwoju zawodowego;
ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
przyjazną atmosferę w pracy.

nr ogłoszenia: 1567