Specjalista SEM

9 400,00 - 11 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Katowice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.20

Opis stanowiska

specjalista sem Wieluń

Prowadzenie i optymalizacja kampanii Google Ads oraz social media,Wprowadzanie danych do aplikacji wewnętrznych,Kreowanie wizerunku firmy,Kierowanie polityką marketingową firmy,Kontrola nad budżetami kampanii SEM, tworzenie raportów i analiz,Aktualizacja strony internetowej firmy,Współpraca z dostawcami w zakresie marketingu.
Wymagania

Biegła znajomość Google Ads i Google Analytics,
Doświadczenie w prowadzeniu kampanii SEM,
Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne,
Wykształcenie min. średnie,
Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
Biegła znajomości pakietu MS Office,
Kreatywność.
Oferujemy

Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku i w dynamicznie rozwijającej się branży,
Atrakcyjne wynagrodzenie - proporcjonalne do umiejętności, chęci i zaangażowania,
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
Możliwość wdrażania nowych pomysłów oraz rozwoju własnego potencjału,
Atrakcyjną lokalizację

nr ogłoszenia: 1565