Grafik

10 000,00 - 14 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.20

Opis stanowiska

grafik Wieluń, projektant Wieluń

tworzenie materiałów graficznych do printu oraz digitalu,skład materiałów graficznych,przygotowywanie materiałów do druku,korekta gotowych materiałów,współpraca z działem produkcji,dostosowanie projektów do technologii produkcji.
Wymagania

doświadczenia na podobnym stanowisku, popartym portfolio zawierającym projekty komercyjne,
dobrej znajomości programów Adobe (Illustrator, Photoshop, Indesign),
znajomości zagadnień DTP i prepress,

znajomości aktualnych trendów w projektowaniu graficznym i reklamie,
systematyczności i dokładności,
dobrej organizacji czasu pracy,
otwartości we współpracy między działami, komunikatywności.
Oferujemy

stałe godziny pracy
umowę o pracę
szkolenia w zakresie DTP

pracę w stabilnej firmie
pracę w miłej atmosferze

nr ogłoszenia: 1564