Social Media Specialist

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kielce
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.20

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, specjalista ds social media Wieluń

  • zarządzanie profilami społecznościowymi Facebook, Instagram, LinkedIn
  • skuteczna optymalizacja kampanii reklamowych
  • przygotowywanie długofalowych strategii komunikacji
  • monitorowanie działań konkurencji i śledzenie najnowszych trendów
  • analiza statystyk, przygotowywanie raportów i prezentacji
  • aktywna współpraca z klientem
Wymagania

minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu komunikacji w mediach społecznościowych
znajomość Facebook Ads Manager
kreatywność, lekkie pióro i łatwość operowania słowem
zainteresowanie nowymi trendami w e-marketingu
pozytywne nastawienie do życia, odpowiedzialność, chęć ciągłego rozwoju zawodowego, wysoko rozwinięta umiejętność organizacji własnej pracy
mile widziane doświadczenie w obsłudze: Google Analytics, Brand24, Sotrender, Napoleon Cat
Oferujemy

umowę o pracę na pełny etat
wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji
pracę przy ciekawych projektach opartych nie tylko na SM umożliwiających wykazanie się kreatywnością

nr ogłoszenia: 1563