Programista PHP

10 000,00 - 14 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Poznań
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.20

Opis stanowiska

programista php Wieluń

  • Cykliczne przygotowywanie wydań oprogramowania
  • Aktualizacja wersji produkcyjnych oraz przygotowywanie Patch’y
  • Utrzymanie strategicznego, wewnętrznego systemu klasy CRM/ERP
Wymagania

Bardzo dobra znajomość PHP
Bardzo dobra znajomość HTML5, JavaScript, CSS3
Bardzo dobra znajomość Systemu Kontroli Wersji SVN
Bardzo dobra znajomość języka SQL oraz doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych (MySQL, Oracle)
Sprawność w zakresie obsługi platform: Windows oraz Linux (skrypty)
Komunikatywność – łatwość nawiązywania i podtrzymywania kontaktów zawodowych, podzielność uwagi oraz sumienność

Dodatkowe atuty

Umiejętność programowania skryptowego Python
Znajomość technologii testowania oprogramowania
Znajomość frameworka AngularJS
Orientacja w zagadnieniach związanych z systemami klasy ERP i FK
Oferujemy

Pełnoetatowa praca oraz elastyczne godziny pracy
Atrakcyjne wynagrodzenie
Ciekawe projekty branżowe
Nowoczesne, zaawansowane technologie
Rozwój zawodowy – wsparcie merytoryczne całego zespołu oraz zewnętrzne i firmowe szkolenia i warsztaty
Ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do urlopów wypoczynkowych, prywatnej opieki medycznej i karty Multisport
Imprezy integracyjne i okolicznościowe
Komfortowe warunki pracy i dostęp do w pełni wyposażonego zaplecza socjalnego - częstujemy najlepszą w okolicy kawą

nr ogłoszenia: 1561