Operator maszyn CNC

3 000,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Mysłowice
  • Dodano 2019.01.09

Opis stanowiska

produkcja Wieluń, operator maszyn Wieluń, Kontrola jakości Wieluń

Obsługa pras krawędziowych sterowanych numerycznie/ wykrawarek
Przygotowanie pracy w oparciu o systemy kontrolne
Uzupełnianie dokumentacji produkcyjnej
Kontrola jakości
Przygotowanie części, materiałów oraz narzędzi do procesu obróbki
Wymagania

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
Umiejętność czytania rysunku technicznego
Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
Dokładność
Zaangażowanie
Sumienność
Oferujemy

Przejrzyste warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
Stabilne wynagrodzenie
System premiowy
Pracę w systemie 2-zmianowym (docelowo 3 zmiany) lub równoważnym - kwestia wyboru
Po okresie próbnym możliwość otrzymania wyższej stawki
Pakiet benefitów (karta Multisport, ubezpieczenie PZU, zniżki)
Po okresie próbnym przez agencję pracy szansę przejścia w struktury firmy
Pracę w stabilnej i renomowanej firmie
Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

nr ogłoszenia: 156