Konsultant ds. wdrożeń produktów własnych

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Zabrze
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.20

Opis stanowiska

konsultant Wieluń, konsultantka Wieluń

  • Wsparcie bibliotekarzy w użytkowaniu systemu PROLIB
  • Szkolenia użytkowników systemu PROLIB
  • Sprawdzanie poprawności funkcjonowania systemu, testowanie nowych funkcjonalności
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji użytkowej oprogramowania
  • Badanie oraz definiowanie potrzeb klientów,
  • Promocja produktów
Wymagania

Wykształcenie wyższe – bibliotekarskie (ewentualnie kierunkowe studia podyplomowe) – wymóg konieczny
Doświadczenie w pracy w bibliotece (warsztat merytoryczny biblioteki) – wymóg konieczny
Umiejętność prowadzenia szkoleń i prezentacji
Umiejętność nawiązywania relacji z klientami
Umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność
Umiejętność pracy w zespole
Umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów klientów
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy

Udział w realizacji ambitnych projektów
Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych
Praca w zespole młodych, kreatywnych ludzi

nr ogłoszenia: 1547