Koordynator projektu

0,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 0,00 zł
  • Dodano 2019.01.09

Opis stanowiska

koordynator Wieluń, finanse Wieluń, zarządzanie Wieluń

  • Realizacja projektów
  • Nadzór, kontrola i sprawozdawczość w zakresie projektów realizowanych przez stowarzyszenie;
  • Analiza dokumentacji;
  • Przygotowywanie z pracownikami sprawozdań, wniosków o płatność, harmonogramów płatności i rozliczeń;
  • Planowanie budżetu i kosztorysu projektów;
  • Bieżąca współpraca z instytucjami pośredniczącymi i wdrażającymi poszczególne programy
  • Bieżąca współpraca z podmiotami partnerskimi w zakresie realizacji projektów;
  • Współpraca z pracownikami projektów w zakresie rozliczania kosztów w ramach realizowanych projektów;
Wymagania

Wykształcenie wyższe;
Wiedza z zakresu realizacji projektów POKL / POWER / RPO;
Dobra znajomość aspektów finansowych i prawnych w projektach;
Bardzo dobra znajomość Wytycznych w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020;
Doświadczenie w pracy w projektach UE: co najmniej 1 rok pracy przy realizacji projektów EFS POKL/POWER/RPO na podobnym stanowisku;
Dobre umiejętności komunikacyjne i analityczne;
Biegła znajomość obsługi komputera, Windows i MS Office;
Umiejętność pracy w grupie;
Systematyczność i dokładność;
Wysoki poziom zaangażowania w powierzone obowiązki;
Dyspozycyjność.
Oferujemy

umowę o pracę
pracę od poniedziałku do piątku
atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności

nr ogłoszenia: 154