Operator Maszyn

2 800,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kędzierzyn-Koźle
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.19

Opis stanowiska

operator maszyn Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • Produkowanie detali zgodnych z rysunkiem technicznym
  • Dokonywanie pomiarów detali oraz ich rejestracja w systemie SPC
  • Dotrzymywanie interwałów wymiany narzędzi oraz ustawianie wymiarów po wymianie narzędzi
  • Praca na 3 zmiany, w godzinach 06:00-14:00,14:00-22:00,22:00-06:00
Wymagania

Wykształcenie minimum gimnazjalne
Znajomość rysunku technicznego w stopniu podstawowym
Duża elastyczność oraz umiejętność pracy w zespole
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie w firmie rodzinnej
Dogodną lokalizację siedziby firmy
Pełne wsparcie zespołu na wydziale
Pakiet szkoleń
Pracę w międzynarodowym środowisku
Szeroki pakiet socjalny, w tym dofinansowanie do kantyny zakładowej, ubezpieczenia, prywatną opiekę lekarską czy karnety Multisport oraz wsparcie pasji naszych pracowników

nr ogłoszenia: 1530