INŻYNIER BUDOWY

4 100,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.19

Opis stanowiska

inżynier Wieluń, specjalista Wieluń, inżynier budowy Wieluń

  • przygotowanie i organizacja budowy,
  • sporządzenie budżetu budowy,
  • prowadzenie dokumentacji budowy zgodnie z wymaganiami prawa budowlanego,
  • terminowa realizacja budowy zgodnie z harmonogramem realizacyjnym,
  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót budowlano-montażowych,
  • nadzór i koordynacja pracowników oraz podwykonawców;
  • raportowanie do przełożonego z postępu prac,
  • rozliczenie budowy w odniesieniu do zatwierdzonego budżetu.
Wymagania

wykształcenie wyższe magisterskie na kierunkach: transport, elektrotechnika, elektronika,
uprawnienia SEP z zakresu dozoru,
znajomość prawa budowlanego,
prawo jazdy kat. B,
biegła obsługa komputera,
bardzo dobra organizacja czasu pracy.
Oferujemy

ciekawą pracę,
pakiet dodatkowych benefitów – np. prywatna opieka medyczna,
zatrudnienie na podstawie umowy o pracę ( praca w delegacji).
atrakcyjne warunki finansowe,
możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia uprawnień budowlanych.

nr ogłoszenia: 1514