Inżynier Budowy

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.19

Opis stanowiska

inżynier budowy Wieluń

Prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowywanie procesu inwestycyjnegoPlanowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanychMonitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawcząWspółpraca z biurami projektowymiWspółpraca z firmami wykonawczymiUczestnictwo w odbiorach robót budowlanychWykonywanie obmiarów robótProwadzenie rozmów i korespondencji z klientami oraz podwykonawcamiPrzekazywanie lokali KlientomOrganizowanie i nadzorowanie procesu usuwania usterek i zgłoszeń
Wymagania

Wykształcenie wyższe budowlane/inżynier lub magister inżynier/
Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane
Samodzielność w nadzorowaniu robót budowlanych
Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę
Umiejętność pracy na komputerze (MS Office, Auto Cad, Norma, MS Project)
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
Pracę w młodym, ambitnym zespole
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku nieruchomości
Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej oraz do pakietu sportowego

nr ogłoszenia: 1509