Kierownik robót hydrotechnicznych

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gdańsk
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.19

Opis stanowiska

kierownik Wieluń, kierownik robót Wieluń, specjalista Wieluń

nadzorowanie prac związanych z budową obiektów hydrotechnicznychprowadzenie dokumentacji budowlanejorganizacja i koordynacja prac podległych pracownikówwspółpraca z podwykonawcaminadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP
Wymagania

wykształcenie wyższe, kierunek budownictwo, preferowane budownictwo wodne
uprawnienia budowlane
doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz czasu pracy podległych pracowników
znajomość prawa budowlanego i przepisów prawnych dotyczących budownictwa wodnego
komunikatywność i inicjatywa w działaniu
nastawienie na realizację celów
dyspozycyjność
czynne prawo jazdy kategorii B
znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

Umowa o pracę
Opieka Medyczna
Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
Lekcje angielskiego
Dofinansowanie do karty sportowej
Wyjazdy integracyjne
Paczki dla Pracowników i ich rodzin
Zabawy okolicznościowe dla dzieci
Pożyczka mieszkaniowa

nr ogłoszenia: 1493