Specjalista ds. Windykacji

3 750,00 - 4 600,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.18

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, windykator Wieluń

  • Obsługą połączeń z Klientami, przychodzących i wychodzących
  • Negocjowaniem warunków spłaty należności z Klientami
  • Obsługą Klienta zgodnie z przyjętymi procedurami i standardami
  • Zapewnieniem wysokiego poziomu jakości wykonywanej pracy
  • Kształtowaniem pozytywnego wizerunku firmy
  • Terminową i prawidłową realizacją dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego.
Wymagania

Minimum roczne doświadczenie w telefonicznej obsłudze Klienta windykacyjnego
Dobrą dykcję
Umiejętności negocjacyjne
Dobrą organizację pracy
Realizujące terminowo wyznaczone cele i zadania
Dyspozycyjne czasowo
Odpowiedzialne i zaangażowane
Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
możliwość rozwoju w dynamicznie rosnącej firmie
możliwość rozpoczęcia budowy ścieżki kariery
przyjazną atmosferę pracy (śniadania firmowe, udział w eventach i konkursach)
atrakcyjny pakiet socjalny (opiekę medyczną, lektoraty językowe, kartę Multisport lub bilety ZTM)
pracę w zmianowym systemie czasu pracy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 20:00, w soboty od 09:00 do 17:00 (z wyjątkiem dni ustawowo wolnych od pracy)

nr ogłoszenia: 1490