Underwriter ds. Ubezpieczeń Korporacyjnych

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kielce
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.18

Opis stanowiska

underwriter Wieluń, analityk Wieluń

  • analiza ryzyka ubezpieczeniowego na podstawie informacji uzyskanych od pośredników i klientów
  • tworzenie i negocjowanie ofert w zakresie ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych dla klientów segmentu korporacyjnego
  • realizacja planów sprzedaży i marży technicznej
  • utrzymywanie skutecznych relacji biznesowych z pośrednikami
Wymagania

dobrej znajomości produktów ubezpieczeń majątkowych i komunikacyjnych
wyższego wykształcenia
analitycznego podejścia do wykonywanych zadań
silnej motywacji do realizacji wytyczonych celów
dobrze rozwiniętych umiejętności interpersonalnych oraz postawy prosprzedażowej
chęci rozwoju oraz gotowości do pogłębiania swojej wiedzy
Oferujemy

zatrudnienie stałe w oparciu o umowę o pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie
możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku biznesowym
innowacyjne środowisko pracy
pracę w zgranym zespole i przyjaznej atmosferze
elastyczny czas pracy, opieka medyczna

nr ogłoszenia: 1475