Specjalista ds. polityki cenowej

4 500,00 - 5 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.18

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Udział w innowacyjnym projekcie wyceny produktów majątkowych
  • Zarządzanie nowym i wznawianym portfelem ubezpieczeń komunikacyjnych
  • Modelowanie i optymalizację ceny ubezpieczeń indywidualnych (głównie ubezpieczeń komunikacyjnych) w oprogramowaniu RADAR
  • Udział w kształtowaniu polityki cenowej firmy
  • Udział w zarządzaniu przyznawanymi zniżkami
  • Analizę rentowności produktów
  • Spotkania z wyższą kadrą zarządzającą w celu omawiania wyników rentowności i/lub zmian w przyjmowanej polityce cenowej
Wymagania

Wykształcenie wyższe - kierunki ścisłe (preferowana matematyka)
Doświadczenie w modelowaniu i optymalizacji cen w ubezpieczeniach o charakterze masowym
Doświadczenie w budowaniu modeli ryzyka ubezpieczeń komunikacyjnych
Sumienność w realizacji swoje projekty
Znajomość EMBLEM lub EARNIX oraz SQL
Dobra znajomość języka angielskiego
Otwartość na różnorodność
Oferujemy

Atrakcyjna lokalizacja
Dodatkowe uprawnienia rodzicielskie
Ubezpieczenie grupowe + fundusz kapitałowy
Zniżki na ubezpieczenia
Dyżury lekarza w biurze
Akcje pracownicze
Elastyczny czas rozpoczęcia pracy
Praca zdalna
Dostęp do platform e-leamingowych
Ubierasz się jak chcesz
Sekcje sportowe
Strefy relaksu i chillout room

nr ogłoszenia: 1474