Pielęgniarka

3 800,00 - 4 400,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Dodano 2019.01.09

Opis stanowiska

pielęgniarka Wieluń, szpital Wieluń, medycyna Wieluń

  • Planowanie i realizacja świadczeń pielęgniarskich w zakresach profilaktycznym i diagnostyczno-leczniczym
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Wykonywanie innych zadań wynikających z powierzonego stanowiska
Wymagania

Aktualne prawo do wykonywania zawodu
Doświadczenie zawodowe
Podstawowa znajomość obsługi komputera
Życzliwe i profesjonalne podejście do pacjenta
Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
Orientacja na Pacjenta, empatia, wysoka kultura osobista
Mile widziane: ukończona specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa anestezjologicznego i intensywnej opieki, ukończony kurs z zakresu wykonywania i interpretacji zapisu EKG, ukończony kurs krwiodawstwa i krwiolecznictwa, ukończony kurs specjalistyczny z resuscytacji krążeniowo-oddechowej, ukończony kurs kwalifikacyjny w zakresie pielęgniarstwa anestezjologicznego
Oferujemy

Dowolna forma zatrudnienia w pełnym i niepełnym wymiarze czasu pracy
Pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze
Możliwość rozwoju zawodowego
Karta Multisport

nr ogłoszenia: 147