Specjalisty ds. BHP

5 200,00 - 6 700,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Jelcz-Laskowice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.15

Opis stanowiska

specjalista BHP Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

prowadzenie szkoleń dla pracowników;analiza i nadzór stanu bezpieczeństwa i higieny pracy w firmie;planowanie rozwiązań techniczno- organizacyjnych zapewniających poprawę stanu bezpieczeństwa i higieny pracy;nadzór nad dokumentacją dotyczącą bezpieczeństwa i higieny pracy w tym: instrukcje, karty oceny ryzyka;doradztwo i kontrola przestrzegania obowiązujących regulaminów, zasad i przepisów BHP.
Wymagania

wykształcenie wyższe kierunkowe: BHP;
lub wykształcenie techniczne BHP oraz co najmniej 3 - letni staż pracy w służbie BHP;
lub studia podyplomowe w zakresie BHP;
znajomość przepisów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisów ppoż.;
praktyczna umiejętność oceny ryzyka na stanowisku pracy i inicjowanie oraz wdrażanie działań korygujących;
komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
mile widzenia doświadczenie w zakresie ochrony środowiska i ppoż;
prawo jazdy kategorii B i własny samochód.
Oferujemy

dynamiczne środowisko pracy;
stabilne zatrudnienie;
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
możliwość samodzielnego kierowania projektami w obszarze BHP.

nr ogłoszenia: 1447