Młodszy Specjalista ds. Badań Materiałów Wyjściowych

3 600,00 - 4 700,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Grodzisk Mazowiecki
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.15

Opis stanowiska

młodszy specjalista Wieluń, analityk Wieluń, badacz Wieluń

  • wykonywanie analiz materiałów wyjściowych używanych w procesie wytwarzania produktów leczniczych,
  • wykonywanie badań materiałów opakowaniowych.
Wymagania

wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne pożądana specjalizacja analityczna,
znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę z angielskimi normami,
znajomość pakietu MS Office,
znajomość GC i innych technik analitycznych,
dokładność, dociekliwość, umiejętność pracy w presji czasowej,
myślenie analityczne, bardzo dobra organizacja pracy.
Oferujemy

umowę o prace na zastępstwo,
możliwość rozwoju, nauki i zdobywania ciekawego oraz różnorodnego doświadczenia zawodowego,
opiekę medyczną,
kartę Multisport,
dodatkowe świadczenia socjalne.

nr ogłoszenia: 1430