LABORANT

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Koszalin
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.15

Opis stanowiska

laborant Wieluń

  • wykonywanie analiz fizykochemicznych i mikrobiologicznych
    surowców, półproduktów i produktów gotowych zgodnie z wewnętrznymi
    instrukcjami,
  • przygotowywanie do badań szkła laboratoryjnego, aparatury oraz sprzętu laboratoryjnego,
  • obsługa urządzeń będących na wyposażeniu laboratorium,
  • prowadzenie
    dokumentacji w ramach prowadzonych prac oraz jej archiwizacja zgodnie z
    zasadami zawartymi w wewnętrznych procedurach i instrukcjach,
  • udział w utrzymaniu i doskonaleniu Systemu Zarządzania Jakością,
  • aktywny udział w audytach prowadzonych wewnętrznie oraz przez jednostki certyfikujące i Klientów Spółki;
Wymagania

wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe - preferowane kierunki: technologia żywności, biotechnologia, chemia,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,
mile widziana znajomość sprzętu kontrolno – pomiarowego,
gotowość do pracy 3-zmianowej,
umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
samodzielność w działaniu,
praktyczna znajomość obsługi pakietu MS Office
Oferujemy

zatrudnienie na podstawie umowę w pełnym wymiarze czasu pracy,
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
wdrożenie do pracy przez doświadczonych pracowników,
przyjazna atmosfera w zgranym zespole,
regularne i terminowo wypłacane wynagrodzenie, premie miesięczne
oraz dodatki finansowe za pracę weekendową, pakiet socjalny,
imprezy integracyjne m.in. coroczne bale karnawałowe;

nr ogłoszenia: 1420