Przedstawiciel Farmaceutyczny

3 000,00 - 4 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Czosnów
  • Dodano 2019.01.08

Opis stanowiska

obsługa klienta Wieluń, sprzedawca Wieluń, handlowiec Wieluń

szczegółowe planowanie aktywności biznesowych,
codzienną realizację ambitnych zadań promocyjnych zgodnych ze strategią Spółki,
regularne raportowanie,
pozyskiwanie informacji rynkowych, ich analizę oraz wykorzystanie w codziennej pracy,
wzmacnianie pozytywnego wizerunku firmy oraz jej brandów.

Wymagania

wiesz na czym polega praca z farmaceutami (apteki),
posiadasz doświadczenie handlowe (mile widziane doświadczenie w pracy przedstawiciela farmaceutycznego),
konsekwentnie realizujesz zaplanowane aktywności,
przyjmujesz odpowiedzialność za własne decyzje i działania,
legitymujesz się wyższym wykształceniem,
korzystasz z czynnego prawa jazdy kat. B,
zadeklarujesz możliwość podjęcia współpracy w oparciu o solidną zewnętrzną firmę outsourcingową (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza).
Oferujemy

samodzielną, odpowiedzialną i wymagającą uniwersalności współpracę z firmą o ugruntowanej pozycji na rynku, mającą w swoim portfolio unikalne produkty o niepodważalnej renomie,
niezbędne wsparcie, możliwość podnoszenia kwalifikacji, szansę dalszego rozwoju,
motywujące wynagrodzenie.

nr ogłoszenia: 142