Technolog

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łochów
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.15

Opis stanowiska

technolog Wieluń, specjalista Wieluń

Nadzorowanie i organizacja produkcji folii wielowarstwowej koekstrudowanejRozwój technologii procesu produkcyjnegoPrzeprowadzanie testów surowców oraz wyrobówInspirowanie i wdrażanie innowacji technologicznychKontrola jakości produkowanej folii
Wymagania

Wykształcenie średnie, wyższe chemiczne – tworzywa sztuczne
Obsługa oprogramowania Microsoft Office
Znajomość specyfiki produkcji folii wielowarstwowej do pakowania żywności /dopuszcza się teoretyczną/
Umiejętność zarządzania zespołem
Dobra znajomość języka angielskiego. Znajomość j. rosyjskiego będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie
Miłą atmosferę
Możliwość rozwoju osobistego

nr ogłoszenia: 1419