Nauczyciel wychowania przedszkolnego

2 800,00 - 3 700,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.15

Opis stanowiska

nauczyciel Wieluń, nauczyciel przedszkolny Wieluń

  • realizowanie programów wychowania przedszkolnego,
  • planowanie pracy dydaktycznej,
  • sporządzanie diagnozy z postępów w rozwoju dziecka,
  • zapewnianie dzieciom (uczniom) odpowiednich warunków do nauki i zabawy,
  • prowadzenie dokumentacji przebiegu nauczania.
Wymagania

wykształcenie wyższe - kierunek pedagogika w specjalności przygotowującej do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym lub wczesnoszkolnym,
doświadczenie min. 1 rok pracy na podobnym stanowisku
znajomość podstawowych aktów prawnych regulujących pracę opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjną,
znajomość etapów rozwoju dziecka w aspekcie fizycznym, psychicznym i społecznym,
Oferujemy

7-godzinny system pracy
dobrą atmosferę pracy,
atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
możliwość awansu zawodowego,
możliwość realizacji własnych pomysłów jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas,

nr ogłoszenia: 1411