Supervisor ds. Efektywności Sprzedaży

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kalisz
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.15

Opis stanowiska

supervisior Wieluń, trener Wieluń

    analizę trendów sprzedażowych i definiowanie obszarów szkoleniowych,
    przygotowanie i przeprowadzanie szkoleń,
    opracowanie i wdrażanie konkursów motywacyjnych,
    prowadzenie indywidualnych spotkań z pracownikami z informacją zwrotną,
    wsparcie pracowników w osiąganiu celów sprzedażowych i jakościowych,
    rozwój kompetencji sprzedażowych pracowników,
    raportowanie wyników sprzedażowych.
Wymagania

umiejętności prowadzenia szkoleń i tworzenia materiałów szkoleniowych,
praktycznej wiedzy z zakresu technik sprzedaży,
motywacji do pracy i orientacji na realizację celów,
wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych.
Oferujemy

umowę o pracę w pełnym wymiarze,
atrakcyjne wynagrodzenie,
pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
narzędzia niezbędne do wykonywania pracy: laptop, telefon
możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych.

nr ogłoszenia: 1407