Technik Serwisu

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.14

Opis stanowiska

technik Wieluń, technik serwisu Wieluń

  • Techniczne wsparcie partnerów serwisowych w rozwiązywaniu ich problemów
  • Obsługa serwisowa urządzeń i instalacji chłodniczych oraz klimatyzacyjnych
  • Obsługa instalacji elektrycznych (w zakresie chłodzenia i klimatyzacji)
  • Uruchomienia nowych instalacji
  • Raportowanie swojej pracy - ilość wykonanych zleceń i poziom ich zaawansowania
Wymagania

Znajomość budowy i zasad działania freonowych układów chłodzenia
Znajomość automatyki chłodniczejUprawnienia F-gazowe, SEP gr. 1 (do 1 kV) i 2 kat. "E" (mile widziane "D")
Preferowane wyksztalcenie techniczne (m.in.: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, elektrotechnika, automatyka)
Min. 2-letnie doświadczenie w pracy z chillerami, szafami klimatyzacji precyzyjnej, układami wody lodowej
Znajomość automatyki chłodniczej
Uprawnienia F-gazowe, SEP gr. 1 (do 1 kV) i 2 kat. "E" (mile widziane "D")
Znajomość pakietu Ms Office
Znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym oraz znajomości terminologii branżowej
Umiejętność i chęć do pracy w zespole, jak też samodzielnie
Gotowość do podróży służbowych
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Samochód służbowy z możliwością wykorzystania do celów prywatnych
Pakiet benefitów (m.in. prywatna obsługa medyczna, karta sportowa, bony Sodexo)
Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez udział w szkoleniach specjalistycznych

nr ogłoszenia: 1406