Serwisant - Monter klimatyzacji i wentylacji

5 300,00 - 6 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.14

Opis stanowiska

serwisant Wieluń, monter Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

  • serwisowanie i montaż urządzeń klimatyzacji i wentylacji na terenie obiektów biurowych, magazynowych, przemysłowych,
  • obsługa i korzystanie z narzędzi montażowych i pomiarowych,
  • umiejętność zdiagnozowania awarii,
  • dbałość o poprawne stosunki z klientami.
Wymagania

doświadczenie przy serwisie, montażu oraz naprawach urządzeń,
praca na wysokości,
wysoka kultura osobista, sumienność, dokładność oraz umiejętność pracy w zespole,
prawo jazdy B.
Oferujemy

pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji od 1993 roku na rynku,
stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
możliwość osobistego rozwoju oraz poszerzenia swoich umiejętności, szkolenia zawodowe

nr ogłoszenia: 1405