Inżynier Budowy

4 100,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.14

Opis stanowiska

inżynier Wieluń, specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • wsparcie Kierownika Budowy w działaniach logistycznych i organizacyjnych,
  • kontrola poprawności wykonywania robót,
  • planowanie i koordynacja robót realizowanych przez wykonawców,
  • sporządzanie krótkoterminowych harmonogramów realizacji robót i dostaw materiałów,
  • opracowanie dokumentacji powykonawczej.
Wymagania

wykształcenie średnie lub wyższe kierunkowe (ewentualnie student ostatniego roku),
umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
znajomość programów pakietu MS Office i AutoCad,
wiedza z zakresu obmiarowania,
znajomość procesu budowlanego,
doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane),
bardzo dobra organizacja pracy,
znajomość przepisów BHP.
Oferujemy

możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
uczestnictwo w tworzeniu i rozwoju firmy,
atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji i umiejętności,
możliwość podnoszenie kwalifikacji.

nr ogłoszenia: 1401