ARCHITEKT

4 500,00 - 5 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.14

Opis stanowiska

architekt Wieluń

Opracowywanie dokumentacji technicznej wnętrz użyteczności publicznej;Prowadzenie projektu od etapu koncepcji po uzyskanie pozwoleń na budowę;Praca przy tworzeniu projektów restauracji, siłowni, parków trampolin.
Wymagania

Doświadczenie w projektowaniu wnętrz użyteczności publicznej;
Uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń;
Dobra umiejętność obsługi programów: AutoCad, SketchUp;
Umiejętność wykonywania fotorealistycznych wizualizacji będzie dodatkowym atutem;
Dokładność i samodzielność.
Oferujemy

Pracę w przyjaznej atmosferze w młodym zespole;
Pracę przy innowacyjnych projektach – unikalnych na rynku polskim;
Możliwość stabilnego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

nr ogłoszenia: 1395