Specjalista ds. logistyki

3 900,00 - 4 200,00 zł

  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.14

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, logistyk Wieluń

  • koordynacja nad dostawami towarów do odbiorców,
  • wypisywanie listów przewozowych dla firm kurierskich oraz dok. CMR dla przewoźników,
  • organizowanie transportów krajowych i zagranicznych,
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
Wymagania

doświadczenie na podobnym stanowisku,
łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
umiejętność rozwiązywania problemów,
samodzielność, zdolność analitycznego myślenia
znajomość konwencji CMR,
umiejętność pracy na giełdzie transportowej TRANS.eu,
komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy

praca 40h / tygodniowo w godzinach: pn.-pt. 8:00-16:00,
umowa o pracę

nr ogłoszenia: 1393