Monter Form Wtryskowych

2 400,00 - 2 850,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Buk
  • Dodano 2019.01.08

Opis stanowiska

monter Wieluń, magazynier Wieluń, pracownik linii Wieluń

Przygotowywanie oprzyrządowania dla potrzeb produkcji.
Wykonywanie przezbrojeń gniazd produkcyjnych.
Wykonywanie prac przeglądowo – konserwacyjnych oraz usuwanie awarii i usterek.
Prowadzenie dokumentacji wykonywanych czynności.

Wymagania

Podstawowej wiedzy lub doświadczenia z zakresu oprzyrządowania produkcyjnego.
Podstawowych umiejętności w zakresie obsługi maszyn produkcyjnych.
Umiejętności obsługi narzędzi napędzanych elektrycznie, hydraulicznie lub pneumatycznie.
Mile widziane:
uprawnienia na wózek widłowy, suwnicę, żuraw,
umiejętność czytania rysunku technicznego.
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie.
Ciekawą, pełną wyzwań pracę.
Wszelkie niezbędne nowoczesne narzędzia pracy.
Prywatną opiekę medyczną.
Dofinansowanie posiłków.
Dofinansowanie pakietu sportowego.

nr ogłoszenia: 139