Asystentka ds. Spedycyjno-Administracyjnych

3 200,00 - 3 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gdynia
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.14

Opis stanowiska

asystent Wieluń, asystentka Wieluń, pracownik biurowy Wieluń, Wieluń

Prowadzenie rejestrów usług spedycyjnychAnaliza i rejestrowanie dokumentacji spedycyjnejProwadzenie korespondencji przychodzącej i wychodzącejKontrola zakupów nieoperacyjnychNadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów pomiędzy poszczególnymi oddziałamiObsługa spotkań biznesowych, narad oraz wizyt gości
Wymagania

Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B1
Dobra znajomość MS Excel
Bardzo dobra organizacja pracy
Sumienność, odpowiedzialność, dokładność
Oferujemy

Szkolenia w zakresie obsługi informatycznych systemów zarządzania transportem
Możliwość podnoszenia kwalifikacji w kierunku stanowisk Spedytora Lotniczego, Morskiego lub Kontrolera Finansowego
Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem globalnej logistyki, dynamicznie rozwijającej się na polskim rynku, dające perspektywę szybkiego awansu
Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
Przyjazną atmosferę pracy w młodym, dynamicznym zespole

nr ogłoszenia: 1389