Spedytor Międzynarodowy

3 800,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.14

Opis stanowiska

spedytor Wieluń, spedytor międzynarodowy Wieluń

  • Pozyskiwanie nowych klientów,
  • Bieżąca obsługa zleceniodawców w zakresie usług transportu międzynarodowego,
  • Bezpośrednia współpraca z przewoźnikami w zakresie pozyskiwania podwykonawców oraz negocjowania stawek transportowych,
  • Monitoring obsługiwanych zleceń,
  • Dbanie o wysoką jakość i terminowość realizowanych usług,
  • Nadzór nad rentownością zleceń transportowych.
Wymagania

Doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora – minimum 2 lata,
Wymagana znajomość co najmniej jednego języka obcego (angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego),
Umiejętności analizy i rozwiązywania problemów,
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
Dodatkowym atutem będzie posiadanie własnego portfela zleceniodawców.
Oferujemy

Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
Atrakcyjny system wynagrodzeń + Premia uzależniona od wyników,
Pozytywną atmosferę i przyjazną kulturę pracy,
Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon),
Świadczenia pozapłacowe (wczasy pod gruszą, karta Multisport, usługi medyczne Enel-Med).

nr ogłoszenia: 1379