KIEROWCA-MAGAZYNIER

2 800,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Tarnowskie Góry
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.14

Opis stanowiska

magazynier Wieluń, pracownik produkcji Wieluń, kierowca Wieluń

  • rozładunek dostaw i rozmieszczenie towarów w magazynie
  • utrzymanie porządku w magazynie oraz powierzonym samochodzie
  • pakowanie zamówień wyjeżdżających do klientów
  • rozwożenie towaru do klientów (samochodem dostawczym do 3.5 t)
  • sprawdzanie zgodności dostaw z fakturami
Wymagania

znajomość topografii Śląska
doświadczenie w kierowaniu pojazdami (mile widziana praktyka w prowadzeniu busów)
brak przeciwskazań zdrowotnych do wykonywania zawodu i siła fizyczna
mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
Oferujemy

prace w młodym i dynamicznym zespole
możliwość rozwoju
umowa o prace

nr ogłoszenia: 1375