Specjalista ds. Celnych

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wrocław
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.14

Opis stanowiska

specjalista ds celnych Wieluń, specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Wykonywanie zadań związanych z całokształtem spraw celnych
  • Obsługa gospodarczych procedur celnych oraz zamówień eksportowych
  • Kontakt z agencjami i urzędami celnymi
Wymagania

Masz wykształcenie wyższe
Posiadasz wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa celnego
(minimum 2 lata)
Bardzo dobrze znasz język angielski
Jesteś osobą rzetelną, samodzielną, która dobrze organizuje swoją pracę
Szukasz możliwości poszerzania wiedzy zawodowej
Oferujemy

Możliwość dołączenia do wykwalifikowanego zespołu
Pracę w międzynarodowym środowisku (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę)
Wiele możliwości indywidualnego rozwoju (szkolenia, kursy językowe)
Atrakcyjny pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do obiadów i karnetów sportowych, ubezpieczenie zdrowotne, prywatna opieka medyczna).

nr ogłoszenia: 1374