Specjalista ds. Obsługi Klienta

2 800,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.14

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • bezpośrednia obsługa Klientów w Punkcie Przyjęć Przesyłek Kurierskich
  • udzielanie informacji Klientom o statusie przesyłek oraz o oferowanych usługach
  • współpraca z agencjami celnymi na lotnisku
  • współpraca z kurierami oraz pracownikami innych działów
  • dbanie o wygląd i estetykę Punktu Obsługi Klienta
Wymagania

masz min. roczne doświadczenie z zakresu obsługi Klienta
potrafisz obsługiwać komputer (pakiet MS Office)
znasz język angielski na poziomie min. B1
wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą i nastawieniem pro-klienckim
potrafisz dobrze organizować swój czas pracy
jesteś osobą odpowiedzialną i zaangażowaną
masz doświadczenie w rozliczaniu gotówki, to będzie dodatkowy atut
Oferujemy

Stabilne zatrudnienie
na umowę o pracę

Przyjazny
i zgrany zespół

Bogaty pakiet
benefitów
(m.in. karta MultiSport)

Wsparcie przełożonego
w każdej sytuacji
ikona ikona ikona ikona
Międzynarodowy
program rozwojowy

Różnorodny pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, wyprawki
dla dzieci)

Dodatkowe
ubezpieczenie
na życie

Unikalny program
doceniania pracowników

nr ogłoszenia: 1371