Magazynier - Kierowca

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.14

Opis stanowiska

magazynier Wieluń, pracownik produkcji Wieluń, kierowca Wieluń

  • pomoc w magazynie przy przyjmowaniu, rozstawianiu i pakowaniu towaru - kartonów z alkoholem
  • pakowanie i odbieranie towarów (kartony/palety z alkoholem)
  • dostarczanie przesyłek samochodem do 3,5 t na terenie Warszawy i okolic
  • dbanie o bezpieczeństwo pakowanych i przewożonych towarów
  • wykonywanie prac porządkowych w magazynie i dbanie o czystość magazynu
  • pilnowanie stanu technicznego używanych urządzeń i samochodów
Wymagania

brak przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku – dźwiganie towarów do 30 kg
estetyczny wygląd i wysoka kultura osobista
skrupulatność i dokładność
prawo jazdy kat. B i minimum 2 lata doświadczenia w kierowaniu pojazdem
bardzo dobra znajomość topografii Warszawy i umiejętność korzystania z nawigacji podczas jazdy samochodem
samodzielność w pracy
łatwość nawiązywania kontaktów i budowania pozytywnych relacji z ludźmi
umiejętność pracy zespołowej
uprawnienie do kierowania wózkiem widłowym będzie dodatkowym atutem
Oferujemy

umowę o pracę
wynagrodzenie stałe i premiowe
pracę od poniedziałku do piątku w regularnych godzinach (najczęściej 9.00-17.00)
możliwość dokonywania zakupów pracowniczych
możliwość rozwijania własnych mocnych stron i zainteresowań
dofinansowanie do prozdrowotnych zajęć sportowych

nr ogłoszenia: 1366