Planista Transportu

4 500,00 - 5 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Wiązowna
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.14

Opis stanowiska

planista transportu Wieluń

planowanie transportów międzynarodowych na podstawie dostępnych zleceń, optymalizację kosztów transportuścisłą współpraca z Działem Spedycji oraz Działem Obsługi Klientadbanie o dobrą atmosferę i współpracę w zespole
Wymagania

podstawowa wiedza w zakresie organizacji transportu międzynarodowego, dobra znajomość czasu pracy kierowców
umiejętność analitycznego myślenia oraz podejmowania szybkich decyzji, umiejętność pracy pod presją czasu
dobra organizacja pracy, umiejętności rozwiązywania problemów
znajomość topografii Europy
komunikatywna znajomość języka angielskiego
doświadczenie w planowaniu floty
Oferujemy

pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia adekwatne do osiąganych wyników pracy
nowoczesne i zaawansowane technologicznie narzędzia pracy
możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
pracę w miłym zespole

nr ogłoszenia: 1364