Specjalista ds. Systemu Zarządzania Jakością i BHP

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.13

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

Wykonywanie zadań służby bezpieczeństwa i higieny pracy,
określonych w rozporządzeniu w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny
pracyRozwijanie oraz wdrożenie systemów QHSE poprawiających sprawność działania organizacji zgodnie
z normą PN-EN ISO 9001, ISO 14001 i systemu zarządzania bhp zgodnego z normą OHSAS 18001Dystrybucja informacji dotyczących systemu QHSE w organizacjiDokumentowanie Systemu Zarządzania Jakością oraz ich wdrożeniePrzygotowanie i udział w audytach zewnętrznych oraz wewnętrznychPrzygotowanie procedur, zapisów jakości, dokumentów systemowychOcena ryzyka projektów, systematyczne prowadzenie zapisów NCR, wskaźników KPI, wypadków,
oraz zdarzeń wypadkowychOgólne działania związane z polepszeniem wydajności systemu zarządzania jakością i BHP w firmieZapewnienie szkoleń z systemów zarządzania jakością oraz BHP dla pracowników firmy
Wymagania

Doświadczenie na podobnym stanowisku
Kwalifikacje BHP,
Certyfikaty Audytora Wewnętrznego Zintegrowanego Systemu Zarządzania Jakością, Środowiskowego oraz BHP
Wymagana jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego (audyty oraz dokumentacja są prowadzone w języku angielskim)
Prawo jazdy kat. B
Oferujemy

Atrakcyjne wynagrodzenie,
Umowę o pracę,
Możliwość rozwoju przy międzynarodowych projektach,
Dodatkowe korzyści, jak: karta MultiSport, możliwość grupowego ubezpieczenia na życie,
Dodatkowy system premii.

nr ogłoszenia: 1351