Inspektor BHP

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Legnica
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.13

Opis stanowiska

inspektor BHP Wieluń

  • Wsparcie Głównego specjalisty BHP w nadzorowaniu nad całością
    zagadnień związanych z bezpieczeństwem i higieną pracy oraz ochroną
    przeciwpożarową w firmie
  • Monitorowanie i analiza stanu bezpieczeństwa pracy
  • Podejmowanie
    zadań w celu zapobiegania zagrożeniom, prowadzenie ocen ryzyka
    zawodowego, analiza wypadków, sporządzanie dokumentacji powypadkowej
  • Egzekwowanie od pracowników i wykonawców przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • Prowadzenie szkoleń (wstępnych i okresowych) oraz instruktaży z zakresu BHP
  • Prowadzenie dokumentacji BHP oraz przygotowywanie niezbędnych raportów i prezentacji
  • Wsparcie
    podczas wdrażania procedur bezpieczeństwa zgodnie zgodnych z wdrożonymi
    systemami zarządzania ( ISO TS, ISO 14001, OHSAS 18001)
Wymagania

Wykształcenie Wyższe specjalność z zakresu BHP lub podyplomowe
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Znajomość MS Office w szczególności EXCEL
Umiejętność przekazywania informacji i wiedzy
Skuteczność w działaniu
Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania, ustalania priorytetów oraz podejmowania decyzji
Samodzielność, odpowiedzialność
Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy

Bogaty pakiet benefitów (Multisport, pakiet socjalny, dofinansowanie posiłków, opieka medyczna Lux Med)
Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie z prestiżowej branży Automotive
Pracę w młodym dynamicznym zespole
Możliwości awansu i rozwoju zawodowego w rozwijającej się organizacji
Bogaty pakiet szkoleń

nr ogłoszenia: 1343