Księgowa / Księgowy

6 000,00 - 7 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Gliwice
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.13

Opis stanowiska

księgowy Wieluń, księgowa Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • dekretowanie i księgowanie dokumentów zakupu, rozliczeń pracowniczych, dokumentów PK,
  • ewidencja środków trwałych i WNiP,
  • rozliczanie transakcji WNT/WDT,
  • sprawdzanie i uzgadnianie rejestrów VAT,
  • sprawdzanie poprawności wprowadzonych transakcji,
  • uzgadnianie kont księgi głównej,
  • wsparcie pozostałych członków zespołów w przygotowaniu raportów i sprawozdań finansowych.
Wymagania

wykształcenie wyższe ekonomiczne (preferowany kierunek: Finanse i Rachunkowość),
znajomość obowiązujących przepisów w zakresie prawa podatkowego i prawa bilansowego,
minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na w/w stanowisku,
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem,
dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel i Word,
doświadczenie w pracy na programach księgowych klasy ERP,
znajomość zagadnień związanych z gospodarką magazynową, ewidencją środków trwałych i WNiP,
umiejętność analitycznego myślenia.
Oferujemy

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
profesjonalne szkolenia oraz możliwość rozwoju zawodowego,
dostęp do prywatnej opieki w przychodniach Medicover,
możliwość sfinansowania kursów językowych,
bogaty pakiet socjalny (m.in. dostęp do programu MyBenefit oraz Multisport, wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii dla dzieci),
przyjazną atmosferę pracy.

nr ogłoszenia: 1328