Doradca ds. nieruchomości

2 800,00 - 3 300,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Cieszyn
  • Dodano 2019.01.08

Opis stanowiska

agent nieruchmości Wieluń, obsługa klienta Wieluń, sprzedawca Wieluń

poszukujemy osób zainteresowanych pracą w charakterze Agenta / Pośrednika w obrocie nieruchomościami,
nie wymagamy doświadczenia,
gwarantujemy pełny pakiet bezpłatnych szkoleń wdrożeniowych (40h szkoleń merytorycznych/prawnych – porównywalne z obecnymi szkoleniami licencyjnymi, 40h szkoleń sprzedażowych, 18h szkoleń motywacyjnych).

Wymagania

wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne,
pozytywne nastawienie, zaangażowanie,
komunikatywność (warunek konieczny),
chęć pracy z ludźmi (zarówno klientami jak i współpracownikami),
bardzo dobra organizacja pracy (warunek konieczny),
chęć rozwoju zawodowego,
prawo jazdy kat. B.
Oferujemy

możliwość rozwoju osobistego, szkolenia, kursy (rozbudowany pakiet bezpłatnych oraz płatnych szkoleń wdrożeniowych),
narzędzia (w tym oprogramowanie i wsparcie techniczne),
dostęp do bazy ofert,
pełne wsparcie zespołu i trenerów,
ciekawą pracę w międzynarodowej firmie,
atrakcyjną formę zatrudnienia (opcje do wyboru) i wynagrodzenia (najwyższe w branży - do 90%).

nr ogłoszenia: 132