Pracownik Biurowy

2 800,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Warszawa
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.12

Opis stanowiska

specjalista Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

kontakt oraz bieżąca obsługa Klientów firmy,praca w
dedykowanym programie (wprowadzanie zamówień, zapotrzebowania,
wprowadzanie zmian, zwrotów, fakturowanie, przygotowywanie analiz,
raportów),obsługa zgłoszeń reklamacyjnych Klientów oraz wyjaśnianie związanych z tym niezgodności,nadzór nad terminowością spływu dokumentacji koniecznej do rozliczenia sprzedaży,przygotowanie, wydruk oraz zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów.
Wymagania

wykształcenie co najmniej średnie,
obsługa komputera oraz pakietu MS Office,
bardzo dobra organizacja czasu pracy,
umiejętność pracy w zespole,
dyspozycyjność.
Oferujemy

ciekawą pracę w zgranym zespole,
możliwość rozwoju zawodowego,
wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy,
umowę o pracę.

nr ogłoszenia: 1310