Mechanik samochodowy

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Kraków
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.12

Opis stanowiska

mechanik samochodowy Wieluń, pracownik fizyczny Wieluń

przeprowadzanie przeglądów pojazdów pod względem sprawności mechanicznejwykonywanie napraw i konserwacji pojazdów różnych marek i modelitworzenie wycen napraw
Wymagania

umiejętności adaptacji i elastycznego podejścia do pracy i obowiązków
samodzielności w wykonywaniu obowiązków
umiejętności pracy w zespole
otwartości na ciągłą naukę
proaktywnej postawy
Oferujemy

pracę od poniedziałku do piątku (w godzinach 8-16)
system szkoleń
możliwość zakupu produktów firmy z upustami (samochód, produkty finansowe i ubezpieczeniowe samochodu)
możliwości rozwoju zawodowego
pakiet prywatnej opieki medycznej
kartę sportową na korzystnych warunkach finansowych

nr ogłoszenia: 1308