Technik Serwisu

2 500,00 - 3 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Łódź
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.12

Opis stanowiska

technik serwisu Wieluń

  • instalacja i uruchomienia wtryskarek, robotów i innych urządzeń peryferyjnych w zakładach klientów,
  • przeglądy serwisowe oraz naprawa urządzeń,
  • szkolenia klientów z zakresu obsługi wtryskarek i urządzeń peryferyjnych,
  • doradztwo i pomoc techniczna.
Wymagania

z doświadczeniem w zakresie budowy i obsługi wtryskarek, robotów i urządzeń peryferyjnych,
z wykształceniem w zakresie maszyn do przetwórstwa tworzyw, lub elektrotechnicznym lub w zakresie automatyki przemysłowej,
posiadającej prawo jazdy,
mile widziane uprawnienia SEP do 1kV; uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu”0”,
ze znajomością języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym,
samodzielnej i odpowiedzialnej.
Oferujemy

odpowiedzialną pracę z produktem należącym do ścisłej czołówki w swej branży,
stałą umowę o pracę,
intensywne szkolenia wdrażające i wsparcie merytoryczne,
narzędzia umożliwiające efektywną pracę (szkolenia, telefon, laptop etc.).
stałą i interesującą pracę

nr ogłoszenia: 1300