Elektromechanik

3 200,00 - 4 800,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Skawina
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.12

Opis stanowiska

elektromechanik pracownik fizyczny Wieluń

  • konserwacja urządzeń produkcyjnych,
  • przeprowadzanie remontów maszyn i urządzeń,
  • nadzorowanie prawidłowej pracy maszyn i rządzeń produkcyjnych,
  • wykonywanie przeglądów bieżących i okresowych.
Wymagania

wykształcenie średnie lub zawodowe kierunkowe,
2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w Dziale Utrzymania Ruchu,
znajomość rysunku technicznego i schematów elektrycznych,
praktyczna znajomość pneumatyki i hydrauliki,
uprawnienia energetyczne mile widziane,
gotowość do pracy w systemie zmianowym,
brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3 metrów,
umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Oferujemy

zatrudnienie w ramach umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
bogaty pakiet socjalny (bezpłatne obiady, dofinansowanie do wczasów "pod gruszą" oraz karty sportowej itp.),
możliwość rozwoju zawodowego,
atrakcyjny program szkoleń i kursów,

nr ogłoszenia: 1295