Brygadzista

4 000,00 - 5 000,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Bolesławiec
  • Specjalne wymagania Brak
  • Dodano 2019.02.12

Opis stanowiska

brygadzista Wieluń, kierownik Wieluń, mistrz zmiany Wieluń, pracownik biurowy Wieluń

  • Zarządzanie zespołem kilkunastu pracowników
  • Planowanie i realizacja oraz udoskonalenie procesu produkcji
  • Zarządzanie gospodarką materiałową
  • Kontrola stanu i nadzór nad powierzonymi maszynami oraz środkami technicznymi
  • Tworzenie raportów, zestawień i instrukcji (IK, IP)
  • Bieżące przestrzeganie warunków BHP i regulaminu pracy wśród personelu
Wymagania

Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w zakładzie produkcyjnym
Kreatywność i odpowiedzialność
Umiejętności kierowania zespołami ludzkimi
Oferujemy

Umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia
Pracę w podstawowym systemie czasu pracy w godz. 8.00 - 16.00
Pracę w nowoczesnym zakładzie
Kontakt z nowymi technologiami przemysłowymi
Zatrudnienie w firmie o międzynarodowym zasięgu
Atrakcyjne, adekwatne do posiadanych umiejętności i osiąganych efektów wynagrodzenie
Stałą możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
Dodatkowe benefity

nr ogłoszenia: 1293